Sametový vinyl - koberce FLOTEX

Sametový vinyl - koberce Flotex® spojují ty nejlepší vlastnosti koberců a hladkých podlahových krytin v jeden unikátní produkt. Kolekce pestrých barev rozzáří každý interiér. Koberec Flotex® má také pozitivní vliv na život lidí trpících alergiemi, navíc nezadržuje pachy a je odolný vůči hnilobě, je také 100% voděodolný, to znamená, že polití tekutinou nebo rozsypání nečistot může být snadno uklizeno za použití tradiční techniky, vysání– seškrábnutí – vydrhnutí- vytření.

Flotex® se skládá z pevného vinylu s dvojitým vyztuženým jádrem a hustě sametovým povrchem z vláken nylonu, upevněných pevně v základní vrstvě.

Díky této unikátní konstrukci, poskytuje Flotex® teplo a komfort koberců a navíc se snadno čistí a ošetřuje jako hladká podlahová krytina. Flotex® je také protiskluzný a to i když je vlhký.

Sametový vinyl - koberce FLOTEX  Sametový vinyl - koberce FLOTEX  Sametový vinyl - koberce FLOTEX

Prohlédněte si katalog dodavatele FLOTEX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.