Pokládka marmolea a linolea

Pokládka marmolea je pro nás hračkou, jsme specializovaná firma s dvacetiletou praxí. Marmoleum je podlahovina nahrazující PVC z čistě přírodních materiálů. Výhodou marmolea je jeho vysoká stálobarevnost, tepelná a zvuková izolace a dlouhá životnost. Marmoleum je hygienická krytina se snadnou údržbou.

Marmoleum

Před vlastní pokládkou marmolea povrch podlahy očistíme a bude-li třeba vyrovnáme samonivelační stěrkou.

Linoleum je přírodní výrobek z kontrolovaných obnovitelných surovin. Co linoleum obsahuje? Lněný olej, je klíčovou surovinou při výrobě linolea. Oxidováním lněného oleje vzniká hustá hmota, které říkáme linoleový cement. Přírodní pryskyřice je pojivem, které dává linoleu pevnost a pružnost. Dřevitá moučka z kontrolovaných lesů váže barevný pigment k zajištění stálobarevnosti a optimalizování hladkého povrchu linolea. Vápenec, velmi jemně namletý se používá v linoleu k dosažení specifické hustoty. Přírodní pigmenty pro dosažení krásných barev neobsahují těžké kovy. Juta je přírodním podkladem na který se lisuje linoleový cement. Linoleum

Vzorník

Prohlédněte si katalog dodavatele ARMSTRONG
Prohlédněte si katalog dodavatele FATRA
Prohlédněte si katalog dodavatele FATRA
Prohlédněte si katalog dodavatele FORBO
Prohlédněte si katalog dodavatele TARKETT
Prohlédněte si katalog dodavatele TILO

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.